Anasayfa > Markalar > Kubota > Super Mini Serisi > D 902

Emisyon Uygunluğu

Kubota Süper Mini Seri; dünyadaki tüm sıvı soğutmalı ve çok silindirli endüstriyel dizel motorların arasında şu an üretimde olan en kompakt endüstriyel dizel motor olup EPA Tier 4 egzoz emisyon standartlarına uygundur. EPA Tier 4 egzoz emisyon standardı, bu motor gücü klasmanı için dünyadaki en sıkı egzoz emisyon standardıdır.

Sürekli Güç

Kubota D902 dizel motor, Süper Mini Serisindeki en yüksek yoğunluklu güç çıkışına sahiptir. 

Silindir çapı ve kurs mesafesinin arttırılması ile motorun silindir hacmi arttırılırken, D722 model dizel motorla aynı taban alanında olması sağlanmıştır. Yayık ve kısa yağ karteri sayesinde, D722 model dizel motorun boyundan daha kısa, kompakt bir motor çözümü sunar.

Silindir delikleri arasındaki soğutma suyu kanallarının yapılandırılması Kubota’ya özel döküm teknolojisi sayesinde elde edilebilmektedir. Bu teknoloji, yüksek yoğunluklu güç çıkışının getireceği ilave ısı yükünü ortadan kaldıran bir önlem olup Kubota dizel motorların mükemmel dayanıklılıkta ve her zaman sabit motor özelliklerini vermesini sağlar.

Bir önceki egzoz emisyon standardı olan EPA Tier 2 egzoz emisyon standardına uygun D902 model dizel motorlar, performans ve fiziki özellikleri korunarak EPA Tier 4 egzoz emisyon standardına uygun hale getirilip eksiksiz bir geçiş sağlanmıştır.

D902 dizel motor modelinde Tier 2 motorun performans seviyesi ve fiziksel karakteristikleri tamamen korunarak Tier 2 standardından Tier 4 standardına kusursuz bir geçiş yapılmıştır.

D722 model dizel motorların aynı performansta ve taban alanında farklı yakıtla çalışan versiyonları, WG972 (Benzinli) ve DF972 (İkili Yakıt sistemli: Benzin / LPG) da seçenekler arasındadır.

Temiz ve Sessiz Güç

Kubota’nın orijinal E-TVCS (Üçlü Girdap Yanma Sistemi) sistemi geliştirilmiştir. Bu kadar küçük güçte bir motor klasmanında 50% daha düşük egzoz gazı parçacıklı madde ölçüm seviyesine ulaşabilmek için yanma odası tertibatı optimize edilmiştir.

Özel kauçuktan imal külbütör kapak contası üzerine oturan, silindir kapağına değmeyen külbütör kapağı ve molibden bisülfat kaplamalı pistonlar sayesinde motorun gürültü seviyesi azaltılmış ve subaplardan gelen titreşimin aktarımını azaltarak daha iyi bir ses emisyonu değerleri elde edilmiştir.

Aksesuar Seçenekleri

D902 model dizel motorlarına özel çok çeşitli ilave aksesuar seçenekleri mevcuttur.

Bize Ulaşın

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak