Anasayfa > Markalar > Kubota > 00-Serisi > V 3800-CR-T(TI)E4

Kanıtlanmış dayanıklılık ve Yeni Teknoloji

En son teknoloji ve güçlü bir performans; Kubota motorlarından müşterilerinin beklediği iki önemli noktadır.

Bundan dolayı, Kubota; elektronik kumandalı common rail enjeksiyon sistemi ve merkezi enjeksiyon nozulları gibi gelişmiş 4lü valf teknolojilerini kullanır. Kubota, üç hayati konuda mükemmeliyeti hedefleyerek en iyi değeri sağlamaktadır: Emisyon standartlarına uygunluk, tam elektronik kontrollü motorlarda teknolojik yenilikler getirmek, ürün ve hizmetlerde dünya çapında müşterilere esneklik sağlayabilmek.

Emisyon Uygunluğu

Sıkı egzoz emisyon standartlarına uygunluk sağlayabilmek her şirket için bir güçlük yaratabilir. Kubota’da V3-Serisi dizel motorlarımız en sıkı egzoz emisyon standartlarına uygunluk sağlayacak şekilde tasarlandılar: Amerikan EPA Tier 4 İnterim ve AB EU Stage III B standartları. Ek olarak, motor dışı cihazlar gibi yenilikçi egzoz emisyon değerlerini azaltabilecek çözümler V3-Serisi Kubota dizel motorlar ile birleştirildi.

Temiz ve Sessiz Güç

Common Rail enjeksiyon sistemi sayesinde yakıt yanışı optimize edildi. Ayrıca, daha dayanıklı, sessiz ve daha fazla yakıt tasarrufu sağlayan motor çözümü sunma imkanı verdi. En hassas yöntemler ile yapılan ölçüm ve kontroller ile egzoz gazını filtreleyen aygıtlar (DOC -Dizel Oksidasyon Katalizörü- ve DPF -Dizel Partikül Filtrelemesi- gibi) sayesinde yüksek güç performansını daha temiz egzoz salınımı sağlayan motor çözümleri önerebilmekteyiz.

Çözümde Esneklik

Değişik ülkelerden müşterilerin değişik motor taleplerine cevap vermek gerekirse; esneklik bir zorunluluktur. Kubota V3-Serisi dizel motorlar EPA Tier egzoz emisyon standartlarına uygunluk gösterebilmesi için adım adım evrimleştiği için, Dünya’nın her köşesindeki müşterilerin taleplerine uygun egzoz emisyon standartlarına uygun motor çözümünü sağlamak mümkündür. Bunun yanında, egzoz gazını filtreleyen aygıtlar V3-Serisi dizel motorlarla birleştirilirken, müşterilerin kendi sanayi uygulamalarına motorları kolaylıkla montaj edebilmeleri için V3-Serisi dizel motor ve üzerindeki egzoz gazı filtreleyen aygıtlar en az yer kaplayacak ve en az motor taban alanı işgal edecek şekilde tasarlanmaktadırlar.

Güvenilirlik

Kubota V3-Serisi dizel motorlar, şirketinizin küresel pazarlama stratejisi için en iyi çözümdür. İhtiyaçlarınızı cevaplayabilmek için sizin beklediğiniz ve layık olduğunuz şekilde, deneyim ve uzmanlığımızı sürekli geliştiriyoruz.

Bize Ulaşın

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak