Anasayfa > Hakkımızda

  

İş makinaları sektörüne, 1989 yılında Türkiye’nin en büyük projelerinden birisi olan Ankara-Gerede otoyolu inşaat projesinde başlayan firma kurucu ortaklarımız, bu projenin tamamlanmasıyla 1996 yılı sonunda kendi firmalarını kurarak yola devam ettiler.
2007 yılına gelindiğinde firmamız yeniden yapılanarak farklı bir dinamizmle sektörde hizmet vermeye devam ediyor. 

CASE, NEW HOLLAND iş makinaları ile ilgili orijinal yedek parçanın yanı sıra, alternatif kendi üretimlerimizi stoktan satışa sunuyoruz. Böylece; hem ülke ekonomisine katkıda bulunmakta hem de  Türkiye pazarında en uygun fiyatlarla müşterilerimize ciddi avantaj sağlamaktayız.

Firmamız aynı zamanda dünyanın ilk kompakt ekskavatörünü ve  ilk paletli kompakt yükleyicisini  üreten,Japonya'nın lider kuruluşlarından  TAKEUCHI ' nin İç Anadolu Yetkili Servis ve Yedek Parça Satış bayiliğini yürütmektedir.
Yüksek Japon teknoloji ürünü ‘’KUBOTA’’ dizel motorlarının İç Anadolu bölge yetkili satış, servis ve yedek parça bayiliğini yapmaktayız.

Sektörde 22  yıllık tecrübemizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi bilerek ve bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek çabası ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

 

 

Enermak Construction Machinery is a leading construction machinery spare parts provider and machinery service in Ankara, Turkey. 

Our company not only supply original spare parts but also manufacture spare parts for "CaseNew Holland, Takeuchi" construction machines in our 500m2 indoors and 150m2 outdoors premises located at Ostim (Organized Industrial Region) in Ankara. 

We are also Kubota engines authorized service and spare parts dealer for Middle Anatolia region. 

For the last 22 years, our team have maintained high level of know-how and excellence by a vast number of experiences in construction market working at different projects and with continuous training.

We pride ourselves with our high supply capacity, excellent customer services and our contributions to Turkey's economy.

Please contact us for all your enquiries and questions.
 


* Anılan üretici firma adları ve diğer tanımlayıcı ifadeler referans amaçlı kullanılmıştır.

Bize Ulaşın

+90 3123860537

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak