Anasayfa > Markalar > Kubota > BG-Serisi Jeneratör için > V 2203-M-BG

Emisyon Uygunluğu

Kubota V2203-M-E3BG dizel motorlar, 2012 yılı sonundan beri EPA Tier 4 İnterim egzoz emisyon standartlarına ve Avrupa Birliği’nde Euro Stage III A egzoz emisyon standartlarına da uygundur.

Bu egzoz emisyon standartları, dünya üzerinde klasmanındaki motorlar için uygulamada olan en katı egzoz emisyon standartlarıdır. Motorla tümleşik elektronik motor devir regülatörü, gayet hassas bir motor devir kontrolünü en az ses emisyon düzeyinde yapabilir.

 

Daha Temiz bir Motor

Daha temiz egzoz salınımlı dizel motorlar tasarlamak, Kubota’nın hep en fazla önem verdiği amaçlarından biri olmuştur. Kubota, ABD’de 19 kW altındaki dizel motorlar için, Kaliforniya Eyaleti’ndeki CARB (Kaliforniya Hava Kaynakları Komisyonu)’ın ULGE (özel amaçlı makinalar: çim ve bahçe araçlarına ait düzenlemeler) dizel motor egzoz emisyon standartlarına uygunluk sertifikası almış ilk motor üreticisidir. Kubota’nın ürettiği tüm motorlar, ya sertifikalandırılmış ya da şu andaki gibi dünyanın her yerindeki egzoz emisyonu standartlarına uyum sağlayacak şekilde üretilirler.

E-TVCS (Üç Girdaplı Yanma Sistemi)

Kubota’nın çok etkin E-TVCS Sistemi (Üçlü Girdap Yanma Sistemi), silindirin başında ön yanma odası ile supaplara karşılık gelen bir yanma odacığının ve yelpaze şeklinde içbükey yüzeyi olan özel olarak tasarlanmış bir pistondan oluşur. Bu sistemin içinde ideal hava / yakıt karışımı yaratılarak üçlü bir girdap ile silindir yanma odasında yanması sağlanır. Bunun sonucu olarak daha iyi bir hava geçişi ve dolayısı ile egzoz gazı çıkışı, daha düşük sıcaklıkta hava girişi imkanı ve geliştirilmiş yanma verimi elde edilir.

Çabuk Buji Isıtma Sistemi

 

Çabuk Buji ısıtma sistemi 5°C’nin üstündeki sıcaklıklar için gerekmemesine rağmen, Kubota dizel motorların düşük sıcaklıklarda motorun çalıştırılabilmesi için standart bir donanım olarak motorla beraber teslim edilmektedir. Örneğin, -20°C sıcaklıkta motorun çalıştırılabilmesi için sadece 10 saniyelik bir ön ısıtma süresi yeterli olabilmektedir.

Bize Ulaşın

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak