Anasayfa > Markalar > Kubota > BG-Serisi Jeneratör için > V 3300-T-BG

Emisyon Uygunluğu

Kubota V3300BG Turbo şarjlı dizel motorlar, 2012 yılı sonundan beri EPA Tier 4 egzoz emisyon standart larına ve Avrupa Birliği’nde Euro Stage III A egzoz emisyon standartlarına da uygundur. Bu egzoz emisyon standartları, dünya üzerinde klasmanındaki motorlar için uygulamada olan en katı egzoz emisyon standartlarıdır.

Daha Temiz bir Motor

Daha temiz egzoz salınımlı dizel motorlar tasarlamak, Kubota’nın hep en fazla önem verdiği amaçlarından biri olmuştur. Kubota, ABD’de 19 kW altındaki dizel motorlar için, Kaliforniya Eyaleti’ndeki CARB (Kaliforniya Hava Kaynakları Komisyonu)’ın ULGE (özel amaçlı makinalar: çim ve bahçe araçlarına ait düzenlemeler) dizel motor egzoz emisyon standartlarına uygunluk sertifikası almış ilk motor üreticisidir. Kubota’nın ürettiği tüm motorlar, ya sertifikalandırılmış ya da şu andaki gibi dünyanın her yerindeki egzoz emisyonu standartlarına uyum sağlayacak şekilde üretilirler.

E-TVCS (Üç Girdaplı Yanma Sistemi)

Kubota’nın çok etkin E-TVCS Sistemi (Üçlü Girdap Yanma Sistemi), silindirin başında ön yanma odası ile supaplara karşılık gelen bir yanma odacığının ve yelpaze şeklinde içbükey yüzeyi olan özel olarak tasarlanmış bir pistondan oluşur. Bu sistemin içinde ideal hava / yakıt karışımı yaratılarak üçlü bir girdap ile silindir yanma odasında yanması sağlanır. Bunun sonucu olarak daha iyi bir hava geçişi ve dolayısı ile egzoz gazı çıkışı, daha düşük sıcaklıkta hava girişi imkanı ve geliştirilmiş yanma verimi elde edilir.

Yüksek Kapasiteli Motor Hız Regülatörü

Büyük boyda bir volan ile yüksek kapasiteli bir mekanik hız regülatörünü bünyesine dahil eden Kubota V3300TBG dizel motorlar motor devrini devir regülasyonunda 5% hassasiyetle sağlayabilirler.

Bize Ulaşın

+90 3123860537

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak