Anasayfa > Markalar > Kubota > BG-Serisi Jeneratör için > D 1703-M-BG

Emisyon Uygunluğu

Kubota BG dizel motorlar, sadece 1500 d/d veya 1800 d/d hızlarında çalışmak üzere, jeneratör uygulamaları için tasarlandılar. Motorla tümleşik elektronik motor devir regülatörü, gayet hassas bir motor devir kontrolünü en az ses emisyon düzeyinde yapabilir.

Daha Temiz bir Motor

Daha temiz egzoz salınımlı dizel motorlar tasarlamak, Kubota’nın hep en fazla önem verdiği amaçlarından biri olmuştur. Kubota, ABD’de 19 kW altındaki dizel motorlar için, Kaliforniya Eyaleti’ndeki CARB (Kaliforniya Hava Kaynakları Komisyonu)’ın ULGE (özel amaçlı makinalar: çim ve bahçe araçlarına ait düzenlemeler) dizel motor egzoz emisyon standartlarına uygunluk sertifikası almış ilk motor üreticisidir. Kubota’nın ürettiği tüm motorlar, ya sertifikalandırılmış ya da şu andaki gibi dünyanın her yerindeki egzoz emisyonu standartlarına uyum sağlayacak şekilde üretilirler.

E-TVCS (Üç Girdaplı Yanma Sistemi)

Kubota’nın çok etkin E-TVCS Sistemi (Üçlü Girdap Yanma Sistemi), silindirin başında ön yanma odası ile supaplara karşılık gelen bir yanma odacığının ve yelpaze şeklinde içbükey yüzeyi olan özel olarak tasarlanmış bir pistondan oluşur. Bu sistemin içinde ideal hava / yakıt karışımı yaratılarak üçlü bir girdap ile silindir yanma odasında yanması sağlanır. Bunun sonucu olarak daha iyi bir hava geçişi ve dolayısı ile egzoz gazı çıkışı, daha düşük sıcaklıkta hava girişi imkanı ve geliştirilmiş yanma verimi elde edilir.

Çabuk Buji Isıtma Sistemi

Çabuk Buji ısıtma sistemi 5°C’nin üstündeki sıcaklıklar için gerekmemesine rağmen, Kubota dizel motorların düşük sıcaklıklarda motorun çalıştırılabilmesi için standart bir donanım olarak motorla beraber teslim edilmektedir. Örneğin, -20°C sıcaklıkta motorun çalıştırılabilmesi için sadece 10 saniyelik bir ön ısıtma süresi yeterli olabilmektedir.

Bize Ulaşın

+90 3123860537

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak