Anasayfa > Markalar > Kubota > 00-Serisi > V 3800-DI-T

Emisyon Uygunluğu

Kubota V3800 model direk enjeksiyonlu turboşarjlı dizel motor, 2011 yılı sonundan beri yürürlükte olan Amerikan EPA Tier 3 egzoz emisyon standartı ve Avrupa Birliği EU Stage III egzoz emisyon standartlarına uygundur. Gereken en az ek cihaz ile egzoz emisyon standartlarına uygun hale getirilmektedir: EGR (Egzoz Gazı Re-sirkülasyon) sistemi gibi sadece mekanik yöntemlerle Azot Oksit ölçüm değerlerini standartların emrettiği değerlere indirebilmektedir.

Sürekli Güç

Kubota’nın endüstriyel tipi dizel motor ürün yelpazesinde 75 kW güç çıkışının altındaki modeller arasında, V3800DIT model dizel motor en yüksek güç çıkışına sahip olanıdır.  Bu modelin, en son egzoz emisyon standartlarına uygunluk sağlayabilmek için herhangi bir elektronik kontrol ünitesine ihtiyacı yoktur.

Temiz ve Sessiz Güç

Kubota’nın kendine özel dizaynı olan E-CDIS (Merkezi Direk Enjeksiyon Sistemi) yanma sistemi güncellenerek en iyi hale getirildi. Bu motor gücü klasmanındaki egzoz emisyon standartlarında zorunlu tutulan Azot Oksit ölçüm değerlerine erişilebilmesi için, yakıt enjeksiyon basıncı artırıldı.

Özel kauçuktan imal külbütör kapak contası üzerine oturan, silindir kapağına değmeyen külbütör kapağı ve molibden bisülfat kaplamalı pistonlar sayesinde motorun gürültü seviyesi azaltılmış ve supaplardan gelen titreşimin aktarımını azaltarak daha iyi bir ses emisyonu değerleri elde edilmiştir.

Options

Aksesuar Seçenekleri

Kubota V3-Serisi motorlar hidrolik kontrol aygıtlarının endüstriyel makinalarda giderek daha çok kullanılma eğiliminden doğan ihtiyaca cevap vermek amacı ile motorların yan taraflarına takılabilen PTO şanzıman seçeneği sunmaktadır. Bu seri motorlarda motorun yan taraflarına takılabilen iki PTO şanzıman noktası imkanı olup bu noktalara hidrolik pompa montajı yapılabilir.

Değişik endüstriyel donanımların yapılandırmalarına uyarlanabilmeleri için motor radyatör fanının iki ayrı yükseklik seçeneği mevcuttur.

 

Kubota V3-serisi dizel motorlara özel çok çeşitli ilave aksesuar seçenekleri mevcuttur.

Bize Ulaşın

+90 3123860537

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak