Anasayfa > Markalar > Kubota > 03-M-Serisi > V 2403-M-T

Emisyon Uygunluğu

V2403MT model turbo şarjlı dizel motorlar 2012 sonundan beri EPA Tier 4 İnterim egzoz emisyon standartlarına uygundur. V2403MT model turboşarjlı dizel motorlar ayrıca Avrupa Birliği’nde 2012 yılı ve sonrasında geçerli olmak üzere yürürlüğe giren Euro Stage III A standartlarına da uygundur. Yanma odalı dizel motor serilerinde düşük Azot Oksit değer seviyeleri elde etmeyi imkanlı hale getiren teknolojileri kullanan Kubota’nın 03-M serisindeki V2403MT model dizel motorlar herhangi bir dış aygıt yardımı olmaksızın en son egzoz emisyon standartlarına uyabilmektedir.

Süreli Güç

Kubota V2403MT model turbo şarjlı dizel motor, Kubota 03-M Serisi içerisinde en yüksek güç çıkışı veren, yeni bir yüksek yoğunlukta güç üretici dizel motor modelidir.

Silindir çapı ve kurs mesafesinin arttırılması ile motorun silindir hacmi arttırılırken, silindir delikleri arasındaki soğutma suyu kanallarının yapılandırılması Kubota’ya özel döküm teknolojisi sayesinde elde edilebilmektedir. Bu teknoloji, yüksek yoğunluklu güç çıkışının getireceği ilave ısı yükünü ortadan kaldıran bir önlem 03-M Serisi dizel motorların mükemmel dayanıklılıkta ve her zaman sabit motor özelliklerini vermesini sağlar.

Motorla tümleşik stop selenoidi, iki değişik yükseklikte fan konumu seçeneği ve motorun tek bir yanından bakım gibi özellikleri sayesinde bu dizel motorlar, mükemmel performans özellikleri ve uygulama esnekliği sağlar.

Temiz ve Sessiz Güç

Kubota’nın orijinal E-TVCS (Üçlü Girdap Yanma Sistemi) sistemi geliştirilmiştir. 25% daha düşük egzoz gazı parçacıklı madde ölçüm seviyesine ulaşabilmek için turbo şarj hava akışı, silindir ve piston yanma odası tertibatları optimize edilmiştir. Bu şekilde, sadece EPA Tier 3 standardına uygun olan motorlara oranla daha iyi şartlarda egzoz emisyon değerlerine ulaşmaktadır.

Özel kauçuktan imal külbütör kapak contası üzerine oturan, silindir kapağına değmeyen külbütör kapağı ve molibden bisülfat kaplamalı pistonlar sayesinde motorun gürültü seviyesi azaltılmış ve supaplardan gelen titreşimin aktarımını azaltarak daha iyi bir ses emisyonu değerleri elde edilmiştir.

Aksesuar Seçenekleri

Kubota 03-M serisi motorlar hidrolik kontrol aygıtlarının endüstriyel makinalarda giderek daha çok kullanılma eğiliminden doğan ihtiyaca cevap vermek amacı ile motorların yan taraflarına takılabilen PTO şanzıman seçeneği sunmaktadır. Bu seri motorlarda motorun yan taraflarına takılabilen iki PTO şanzıman noktası imkanı olup bu noktalara hidrolik pompa montajı yapılabilir.

Kubota 03-M serisi dizel motorlara özel çok çeşitli ilave aksesuar seçenekleri mevcuttur.

Bize Ulaşın

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak