Anasayfa > Markalar > Kubota > BG-Serisi Jeneratör için > V 3300-BG

Yeni Konsept 
Kubota 07-Serisi, geniş yelpazede endüstriyel uygulamaların gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiş tamamen yeni bir motor tasarım konseptidir.

Kubota orijinal döküm teknolojisi kullanılarak Kubota eşsiz silindir bloğu tasarımı geliştirilmiştir bu sayede 2,4 L kompakt motor paketinde daha geniş bir silindir hacmi sağlanmış olur. Artan güç çıkışı sonucu ısı yükünü azaltmak için ana su kanalı ve silindir delikleri arasında su kanalları bulunan geliştirilmiş soğutma sistemi sayesinde mükemmel dayanıklılık ve güvenilir motor performansı sağlanır.

Kubota 07 Serisi ile 100 beygir gücüne kadar kusursuz Kubota motor yelpazesi tamamlanmış olur.

Emisyon Uygunluğu 
Yeni Kubota 07-Serisi motorlar, bu sınıftaki en katı salım standardı olan EPA Interim Tier 4 ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Kubota 07-Serisi motorlar ayrıca AB Stage 3A gereksinimlerine de uygundur. Kubota 07-Serisi motorlarında geçerlilik süresi Tier 3 motordan bir yıl daha fazladır. Bu yüzden bu motorlar hem Kuzey Amerika hem de Avrupa pazarlarında 2012’nin sonuna kadar iyi durumda olacaktır böylelikle gelecekteki emisyon düzenlemeleri için mühendislik kaynaklarından tasarruf edilmiş olunur.

Az sayıda ilave ekipman ile emisyon düzenlemelerine uyum sağlanır. Kompakt şekilde tasarlanmış soğutmalı egzoz gazı çevrim (EGR) sistemi ile NOx emisyon seviyesi azaltılır.

Temiz ve Sessiz Güç 
Kubota V3 (ID) Serisi motorlarda temiz yanma için tekrar kullanılan Kubota orijinal E-CDIS (Merkezi Doğrudan Püskürtme Sistemi) yanma sistemi yenilenmiştir. %25 daha düşük parçacık (PM) seviyesine ulaşmak için yakıt enjeksiyon basıncı arttırılmış ve yanma odası tekrar tasarlanmıştır, bu sınıftaki sadece EPA Tier 3 düzenlemelerine uyumlu motorlara kıyasla daha iyi emisyon seviyesine ulaşılır.

Bu yeni motorlar iletilen titreşimleri ve gürültüyü azaltmak için tasarlanmıştır. Böylece gürültü seviyesi düşmüştür. Çevreye dost ve kullanımı kolay Kubota 07-Serisi, Kubota motor tasarımının yeni dönemini başlatmıştır.

Seçenekler 
Yana takılan bir PTO opsiyonu mevcuttur. Kubota 07-Serisi motorlarda PTO hidrolik aksamlarının kompakt konumlandırılması için tasarlanan, volan tarafında yer alan bir dişli grubu sayesinde %100’e kadar çalıştırılan PTO bulunmaktadır. Endüstriyel makinelerdeki hidrolik kumanda mekanizmalarının artan kullanımına cevap vermek için farklı kapasitelerde üç hidrolik pompa takmak mümkündür.

Çeşitli ekipman yapılandırmalarına uyması için iki farklı yükseklikte fan konumu mevcuttur.

Bize Ulaşın

+90 3123860537

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak