Anasayfa > Markalar > Kubota > Super Mini Serisi > Z 602

Emisyon Uygunluğu

Sürekli Güç

Kubota Z602 dizel motor yüksek yoğunluklu güç çıkışına sahiptir. İki silindirli motor yapılandırmasına sahip bir motorun erişebileceği en yoğun güç çıkışına sahip motordur.

Silindir çapı ve kurs mesafesinin arttırılması ile motorun silindir hacmi arttırılırken, Z482 model motorla aynı taban alanında olması sağlanmıştır. Yayık ve kısa yağ karteri sayesinde, Z482 model motorun boyundan daha kısa, kompakt bir motor çözümü sunar.

Silindir delikleri arasındaki soğutma suyu kanallarının yapılandırılması Kubota’ya özel döküm teknolojisi sayesinde elde edilebilmektedir. Bu teknoloji, yüksek yoğunluklu güç çıkışının getireceği ilave ısı yükünü ortadan kaldıran bir önlem olup Kubota motorların mükemmel dayanıklılıkta ve her zaman sabit motor özelliklerini vermesini sağlar.

Bir önceki egzoz emisyon standardı olan EPA Tier 2 egzoz emisyon standardına uygun Z602 model motorlar, performans ve fiziki özellikleri korunarak EPA Tier 4 egzoz emisyon standardına uygun hale getirilip eksiksiz bir geçiş sağlanmıştır.

Temiz ve Sessiz Güç

Kubota’nın orijinal E-TVCS (Üçlü Girdap Yanma Sistemi) sistemi geliştirilmiştir. Bu kadar küçük güçteki bir motor klasmanında 50% daha düşük egzoz gazı parçacıklı madde ölçüm seviyesine ulaşabilmek için yanma odası tertibatı optimize edilmiştir.

Özel kauçuktan imal külbütör kapak contası üzerine oturan, silindir kapağına değmeyen külbütör kapağı ve molibden bisülfat kaplamalı pistonlar sayesinde motorun gürültü seviyesi azaltılmış ve subaplardan gelen titreşimin aktarımını azaltarak daha iyi bir ses emisyonu değerleri elde edilmiştir.

Aksesuar Seçenekleri

Z602 model dizel motorlarına özel çok çeşitli ilave aksesuar seçenekleri mevcuttur.

Bize Ulaşın

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak