Anasayfa > Markalar > Kubota

Motor üretimine 1922 yılında başlamış olup bugün dünya ölçeğinde dizel motor üreticilerinin bir numarası olan KUBOTA motorların; yakıt tüketimindeki  verimliliği  , sessiz çalışması, güçlü ve uzun ömürlü olması tercih edilmesindeki başlıca nedenlerdir.Bunun yanında son  teknolojileri takip ederek kendini sürekli geliştirmesi ve dünyadaki sıkı egzoz emisyon standartlarına uyumlu üretim çalışmaları yapmasıyla dikkat çekmektedir.

Bugün inşaat ve tarım makineleri, hava kompresörleri,  jeneratörler, tekneler  gibi çok çeşitli araçlarda kullanılabilen KUBOTA motorların ülkemiz pazarındaki yeri de gittikçe genişlemektedir.

Enermak İş Makinaları olarak Altınboğa Makina A.Ş. distribütörlüğünde, KUBOTA motorların İç Anadolu Yetkili satış, servis ve yedek parça bayiliğini yapmaktayız.Tecrübeli ve eğitimli personellerimizle, Türkiye'nin her yerine satış sonrası destek sağlayıp, kaliteli ve güvenilir servis hizmetleri sunuyor; ayrıca tüm bölgelerimizin KUBOTA Motor yedek parça ihtiyacına stoktan hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.

Bize Ulaşın

+90 3123860537

+90 3123860538

1234 Sokak No:123 06370 Ostim / ANKARA TÜRKİYE

Copyright 2024 - Enermak